Оплата/доставка

Оплата

 При оформленні  індивідуального замовлення здійснюється передплата в розмірі 30% від суми замовлення. Після надходження передплати, ми беремо Ваше замовлення в роботу. Оплату можна  здійснити через систему Приват 24, або перерахувати у любому відділенні Приватбанку. Картка Приватбанк 5457 0822 3152 3692 Марчук (Цивінська) Анна. Залишок коштів Ви оплачуєте, коли буде готове Ваше замовлення любим зручним для Вас способом (оплата готівкою, переказом на картковий рахунок, зворотнім платежем).

 

Способи доставки:

  1. Експрес-доставка компанією “Нова Пошта”. Вартісь доставки оплачує замовник.  Термін доставки – 2-4 дні.
  2. Самовивіз з м. Рівного
  3. Доставка за межі України за допомогою поштової служби «Укрпошта» або іншими перевізниками за домовленістю, термін 10-30 днів, вартість потрібно уточнювати у кожному конкретному випадку. Доставка відбувається тільки по передоплаті.

 

Повернення виробів та відшкодування вартості

 Якщо отримані вироби Вам не підійшли, то згідно Закону України “Про захист прав споживачів” від 13.01.2006 р. Ви можете їх повернути протягом  14 днів з моменту отримання. Вироби повинні бути без ознак використання та у тому вигляді, у якому ми Вам їх надіслали.

 Вартість доставки у випадку повернення – за рахунок замовника. У випадку з взуттям, якщо були враховані особливості стопи замовника та інші індивідуальні побажання, взуття поверненню не підлягає.

 Витрати, пов’язані із поверненням товару через неналежне виконання взятих на себе зобов’язань майстернею, бере на себе продавець. Всі інші витрати при поверненні товару належної якості бере на себе покупець. 

Fields marked with an * are required