Відгуки з сайта

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Anna Marchuk
Average rating:  
 96 reviews
byЯрослава onAnna Marchuk

Отримала свою вишиванку. Слів не було - одні емоції! Вона якась дійсно казкова! Не могла нею натішитися! Фото на сайті не передає всю красу виробу. Вживу це якийсь витвір мистецтва!) Дуже дякую Анні за те, що створює такі дивовижні речі, даючи можливість нам, жінкам, виглядати чарівно!

byAnonymous onAnna Marchuk

Дуже дякую з мою сукню, боялась замовляти, бо розмір не стандартний, та ви робите дива - сукня ідеально сіла, дуже приємна тканина, і пошиття ідеальне, дякую з радість, яку ви даруєте жінкам!

byAnonymous onAnna Marchuk

Отримала сукню "Божена" - це витвір мистецтва, щиро дякую за вашу працю!

byСвітлана onAnna Marchuk

Добрий день, це шедевр😍😍😍дууууже гарне плаття! Ідеально пошито. Аж боїшся торкатися) гарне поєднання кольору і вишивки. Шедевр!!! Дякую, Вам , за таку красу!!!

byНаталія onAnna Marchuk

Дякую за посилочку. Все отримала - приємно було побачити фірмову коробочку та інструкцію до сорочечки! По розміру підійшла ідеально.

byАнтоніна onAnna Marchuk

Плаття отримала, підійшло і всім дуже сподобалося. Дякую за гарно виконану роботу.

byAnonymous onAnna Marchuk

Дуже дякуємо за наші сімейні вишиванки, вони ідеальні, щиро дякуємо за оперативність, вчасну доставку і розуміння. У Вас ідеальний сервіс. Тепере замовлятимо тільки у вас.

byАнжела onAnna Marchuk

Щойно отримала сукню. Я просто у захваті!!!!!!!!! Як тільки буде можливість зробити гарне фото, то надішлю вам. Дуже дякую за вашу роботу, золоті руки і такі приємні емоції, які я отримала сьогодні!!! 😊😘😘

byДарина onAnna Marchuk

Отримала сумочку, давно у мене не було такої естечної насолоди, вона казкова, ніколи нічого подібного і такого красивого не бачила. Дуже дякую, до нових замовлень.

byЯна onAnna Marchuk

Анечка,добрый день! Сапожки получила сегодня и они сказочные!!! Большое спасибо Вам,мой дорогой человек. Буду носить прям с завтрашнего дня, благо погода позволяет.
Анечка,мерочки мои на сапожки сохраните пожалуйста,сделаем попозже чёрные такие с вышивкой. И сейчас придумаю,что у весне нужно будет и сошьем лоферы.

Page 1 of 10:
«
 
 
1
2
3
 
»