Відгуки з сайта

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Anna Marchuk
Average rating:  
 93 reviews
byСвітлана onAnna Marchuk

Добрий день, це шедевр😍😍😍дууууже гарне плаття! Ідеально пошито. Аж боїшся торкатися) гарне поєднання кольору і вишивки. Шедевр!!! Дякую, Вам , за таку красу!!!

byНаталія onAnna Marchuk

Дякую за посилочку. Все отримала - приємно було побачити фірмову коробочку та інструкцію до сорочечки! По розміру підійшла ідеально.

byАнтоніна onAnna Marchuk

Плаття отримала, підійшло і всім дуже сподобалося. Дякую за гарно виконану роботу.

byAnonymous onAnna Marchuk

Дуже дякуємо за наші сімейні вишиванки, вони ідеальні, щиро дякуємо за оперативність, вчасну доставку і розуміння. У Вас ідеальний сервіс. Тепере замовлятимо тільки у вас.

byАнжела onAnna Marchuk

Щойно отримала сукню. Я просто у захваті!!!!!!!!! Як тільки буде можливість зробити гарне фото, то надішлю вам. Дуже дякую за вашу роботу, золоті руки і такі приємні емоції, які я отримала сьогодні!!! 😊😘😘

byДарина onAnna Marchuk

Отримала сумочку, давно у мене не було такої естечної насолоди, вона казкова, ніколи нічого подібного і такого красивого не бачила. Дуже дякую, до нових замовлень.

byЯна onAnna Marchuk

Анечка,добрый день! Сапожки получила сегодня и они сказочные!!! Большое спасибо Вам,мой дорогой человек. Буду носить прям с завтрашнего дня, благо погода позволяет.
Анечка,мерочки мои на сапожки сохраните пожалуйста,сделаем попозже чёрные такие с вышивкой. И сейчас придумаю,что у весне нужно будет и сошьем лоферы.

byКіра onAnna Marchuk

Щиро дякуємо за наші вишиванки, неймовірно акуратна робота, розміри підійшли, ми були самі гарні на святі. Тепер тільки у вас будемо замовляти.

byМарія onAnna Marchuk

Дякую Вам за свої нові черевички, я не сподівалась, що можна замовити на відстані і все підійде. Вони такі зручні, ще раз дякую майстрам!

byЕлена onAnna Marchuk

Получила сегодня туфельки... они шедевральные!!!!
Спасибо огромное за эту красоту!!!! 🌸🌺🌷💐🌹

Page 1 of 10:
«
 
 
1
2
3
 
»