Відгуки з сайта

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 52 reviews
by Наталія on Blank Product Name

Доброго дня. Одержала царицині черевички. У мене просто бракує слів і емоцій щоб виразити свій захват. Туфельки ідеально лягли на ногу, от що значить по індивідуальних мірках шито. Яка я молодець 😁 що придумала такий подарунок, це ж просто маєток. Дякую Вам і вашій команді за чудову роботу. Успіхів, творчого натхнення і багато клієнтів бажаю Вам.

by Юлія on Blank Product Name

Анно, вони гарніііі, і такі приЄмні на дотик.... розмір підійшов, всe добрe.

by Ольга on Blank Product Name

Доброго дня, Анно! Отримала вчора ввечері Вашу красу. Переживала страшенно чере сліпери, чесно кажучи, довго не наважувалася міряти. Ще ніколи не замовляла взуття через Інтернет) Але, коли поміряла, то таке враження, що в них народилася😂 Той випадок, коли взула і забула😊 Яка ж Ви чарівниця! І всі, хто доклав до цього своєї праці! Комплект - надзвичайний!!! Відчула себе вчора дитиною, яка бавиться омріяною забавкою. Дякую Вам дуже!!! Тішуся від того, що, виявляється, ще можу чомусь так по дитячому радіти ❤️

by Анна on Blank Product Name

Анна, вышиванку забрала! Огромное спасибо, качество выше всяких похвал!!Теперь хочу под неё заказать туфли и клатч.

by Наталія on Blank Product Name

Доброго вечора Анна ! Все що Ви робете , гарне ,вишуконе і професійне. Ви найкращі.Дякую!До зустрічі.Гарного вечору!

by Лариса on Blank Product Name

Доброго дня! Отримала посилочку. Дуже Вам дякую особисто, Вашим майстриням велика вдячність за таку красу, яку ви робите для людей. Це чудо. Все сподобалось і підійшло. Буду вашим клієнтом і надалі. (flirt)

by Тетяна on Blank Product Name

Доброго вечора, шановна Анна, висловлюю Вам щиру вдячність за чудові, неймовірні та одночасно вишукані туфлі. Вони неперевершені, а Ваша робота захоплює новими непередбачуваними витворами мистецва, для того щоб жінка завжди була чарівною. Я дуже задоволена, що познайомилась із Вашими виробами і зокрема, що співпрацювала і маю можливість продовжити спілкуватись з Вами. Ви чудово розумієте, що бажає клієт і за це Вам окреме дякую. Надіюсь на подальшу співпрацю. А Вашій справі, що надає жінці "крила" бажаю процвітання.😍

by Анастасия on Blank Product Name

Огромное Вам спасибо!!!!рюкзак невероятный !!!Вы потрясающий мастер !!!!!🌹🌷🌹🌷буду носить эту уникальную вещь с большим удовольствием !!

by Анна on Blank Product Name

Анна, здравствуйте! С прошедшим Вас праздником! Желаю счастья, улыбок,хорошего настроения и всего самого лучшего! Посылку получила 22 февраля, не написала, так как 23 февраля мы улетали на отдых. Все подошло, все замечательно, очень красиво, спасибо Вам большое за Ваш труд!!!

by Євгения on Blank Product Name

Спасибо Анечка, за шикарные шузы и за вашу работу, талант и труд 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🤩🤩🤩❣️❣️❣️❣️

Page 1 of 6:
«
 
 
1
2
3
 
»