Відгуки з сайта

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 59 reviews
by Елена on Anna Marchuk

Сегодня получила посылку.из Украины,пришла быстро. Броги - глаз не оторвать,признаюсь очень боялась мерить,вдруг размер не подойдет.Сели по ноге как влитые,походила,очень комфортно.Сшиты качественно.Успехов и процветания вашему магазину.

by Арина on Anna Marchuk

Спасибо большое Анне ! ) за такую красоту !!! Восхитительный лоферы !!!!))) Посылка с Украины дошла очень быстро .

by Іван on Anna Marchuk

Дуже дякую, не знаю як ви це робите, але моя кохана дуже щаслива! Дякую ще раз.

by Кателина on Anna Marchuk

Получила замечательные лоферы от Анны Марчук, сели идеально, мягкие и удобные, хотя я любительница кроссовок и чуть переживала, примет ли моя нога модельную обувь, знакомство произошло быстро и на ура, туфельки в течении нескольких минут приняли подобающую форму. Красиво вышитые, мастер быстро реагирует и помогает в выборе материалов, дизайна и быстро, на следущий день отправляет.

by Елизавета on Anna Marchuk

Добрый день.Бабочки чудесные долетели очень быстро в Киев. Шикарно, честно, все в коллективе в восторге.Спасибо!

by Наталья on Anna Marchuk

Я получила посылку! спасибо большое, все аккуратно, на ножку сели, большое спасибо! Я к Вам еще вернусь.

by Евеліна on Anna Marchuk

Отримала посилку, все добре. Величезна Вам подяка за все! Дуже гарна сумочка, іграшки чудові, блокнот, щітка, все дуже сподобалося!! Бажаю Вам і надалі натхнення та успіху!! Дуже дякую!

by Наталія on Anna Marchuk

Доброго дня. Одержала царицині черевички. У мене просто бракує слів і емоцій щоб виразити свій захват. Туфельки ідеально лягли на ногу, от що значить по індивідуальних мірках шито. Яка я молодець 😁 що придумала такий подарунок, це ж просто маєток. Дякую Вам і вашій команді за чудову роботу. Успіхів, творчого натхнення і багато клієнтів бажаю Вам.

by Юлія on Anna Marchuk

Анно, вони гарніііі, і такі приЄмні на дотик.... розмір підійшов, всe добрe.

by Ольга on Anna Marchuk

Доброго дня, Анно! Отримала вчора ввечері Вашу красу. Переживала страшенно чере сліпери, чесно кажучи, довго не наважувалася міряти. Ще ніколи не замовляла взуття через Інтернет) Але, коли поміряла, то таке враження, що в них народилася😂 Той випадок, коли взула і забула😊 Яка ж Ви чарівниця! І всі, хто доклав до цього своєї праці! Комплект - надзвичайний!!! Відчула себе вчора дитиною, яка бавиться омріяною забавкою. Дякую Вам дуже!!! Тішуся від того, що, виявляється, ще можу чомусь так по дитячому радіти ❤️

Page 1 of 6:
«
 
 
1
2
3
 
»